Yon-Ka Lait Nettoyant Нежно почистващо мляко за лице и очи

34.00 

Yon-Ka | Essentials | Lait Nettoyant 200ml

Кремообразно тоалетно мляко за почистване на лице и грим, деликатно ароматизирано, подходящо за всеки тип кожа. Почиства и отстранява грима от лицето, клепачите и миглите с едно движение. Изплаква се с вода. Предпазва и не нарушава липидно-водния слой (pH) на кожата, като я оставя идеално чиста и мека, с усещане за комфорт. Опаковка 200 мл.

  • Подходящо за всеки тип кожа, особено за суха /дехидратирана / зряла
  • Продукт за дневна и нощна грижа
  • Меки почистващи съставки с растителен произход
  • С екстракт от кафяви водорасли
  • Почиства и премахва всички следи от грим
  • Хидратира и оставя усещане за комфорт
  • Омекотява кожата
  • 85% природни съставки
  • Без парабени
  • Некомедогенен продукт
  • Доказана поносимост под дерматологичен
  • Растителни съставки с органичен произход
  • Висш клас професионална козметика от световните топ спа центрове
  • Козметика с произход Франция
  • Гарантирано качество и ефикасност
  • Продукт с официален произход

Описание

Насладете се на нежно почистване на кожата с това деликатно ароматизирано мляко с мека консистенция за всички видове кожа, което премахва грима на очите и лицето. Обогатено с почистващите свойства на борнеола и хидратиращите ефекти от растителни екстракти, то балансира мазнините на кожата и не люти на очите, оставяйки лицето ви меко и освежено. Поддържа естествения киселинен pH баланс на кожата и е най-доброто средство за почистване на суха, също и дехидратирана, и зряла кожа.

Всички следи от грим се премахват. Оставя кожата перфектно чиста, гъвкава и мека.

Основни съставки и действие

85% природни съставки.

  • Меки съставки с растителен произход осигуряват премахване на грима
  • Борнеол: почиства кожата на лицето
  • Екстракт от кафяви водорасли: осигурява хидратация
  • Растителен глицерин: за мека и нежна кожа

Начин на употреба

Сутрин и вечер нанасяйте млякото с леки кръгови движения с върховете на пръстите по лицето и шията, след това изплакнете с вода. В зоната на очите и устните отстранете млякото с помощта на влажен памук. Подсушете без да търкате и тонизирайте с Лосион Yon-Ka.

Съвет за красота

Особено препоръчителен за жени със суха и много суха кожа.  Идеален за премахване на дебели слоеве грим.

Опаковка

200 мл

Производител YON-KA Париж, Франция

Yon-Ka е висш клас професионална и луксозна френска спа козметика, която се произвежда в собствени лаборатории в Париж, с иновативни и високотехнологични формули за красота. Продуктите са базирани изцяло на растителна основа, с резултати без компромис. Повече за историята, философията и производството на марката може да прочетете тук.

Yon-Ka Lait Nettoyant | Нежно почистващо мляко за лице и очи

34.00 ПОРЪЧАЙ

 

Go to Top